"Enter"a basıp içeriğe geçin

Sağlığı Güvene Almak İçin Tercihler

Sağlığı Güvene Almak İçin Tercihler

Sanayi ve endüstri alanlarında iş güvenliğini saplamak amacı ile kaliteli iş ayakkabı çeşitleri tercih edilmektedir. İşte bu konuda ema markası 1991 yılından beridir üretim yapmaktadır. Bu sektör içine giriş yaparak sanayi ve endüstri alanlarında hizmet göstermekte olan iş yerlerinde çalışan işçilerin güvenliklerini korumak amacı ile özel ayakkabılar üretmektedirler. Sitemiz bünyesine de giriş yaparak bir yandan yaz mevsimine özel olan ve bir yandan da kış mevsimine özel olan Ema ayakkabı çeşitlerini görebilirsiniz. Kış mevsimine özel olarak üretmiş olduğumuz ayakkabı modellerimizde işçinin güvenliğini sağlamanın yanı sıra aynı zamanda içindeki yün yapısı ile de onu soğuğa karşı korumak da istemekteyiz. Yaz mevsimine özel olarak üretilen ayakkabı modelinde ise bu yün yapı yerine daha çok işçinin kolay bir şekilde hareket edebilmesini sağlayacak olan ve yazın sıcağından ayaklarının etkilenmemesini sağlayacak bir yapıda ürün üretiyoruz.

Bunların dışında ema markasının ürettiği diğer özel iş ayakkabısı çeşitleri içinde elektrik işi ile görevli olan elektrikçilere üretilmekte olan su ve elektrik geçirmeyen ve yalıtkan açısından da yeterli düzeyde olan bir ayakkabı modeli vardır. Aynı zamanda bir çok endüstri alanında tercih edilen kompozit burun yapılı ayakkabıların da üretimini yapmaktayız. Bu ayakkabı modelindeki asıl amacımız da ayakların terlemesini önleyici yapıda olan bir iç tasarımdır. Aynı zamanda çelikten yapılmış tabanları da bu ayakkabı üzerinde görebiliyoruz. Bir diğer yandan hafif güç gerektiren sanayi alanına özel olarak da ergonomik ve esneklik özellikleri ile dikkatleri üzerine çeken hafif iş ayakkabı modelini üretiyoruz.

Üretimini gerçekleştirmiş olduğumuz tüm iş güvenlik ayakkabısı modellerimizde hakiki deri kullanıyor ve ön kısımlarında çelikten bir malzeme kullanıyoruz. Bu sayede çalışma sırasında sizlere bir zarar gelmesini de önlüyoruz. Bunun yanında üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ayakkabı çeşitlerimiz Avrupa ve İSO standartlarına uygun olarak tasarlanmaktadır. Gerekli tüm tasarım kurallarına dikkat ederek bu alanda üretim gerçekleştiriyoruz. Ortaya da son derece kaliteli olan ve fiyatı da uygun değerlerde olan iş ayakkabıları çıkıyor.

Bu yazı yorumlara kapalı.