"Enter"a basıp içeriğe geçin

İş Sahasında Çalışırken Ayakların Konforu Nasıl Korunur ?

İş Sahasında Çalışırken Ayakların Konforu Nasıl Korunur

Ema emniyet ayakkabıları ismi ile çıkmış olduğumuz bu yolculukta 1991 yılından beri ülkemizde ve de tüm dünyada iş güvenliği için üretilmekte olan ayakkabıların üretimini yapmaktayız. İSO standartlarına uygun yapısı ile dikkatleri çeken iş ayakkabısı modellerimizin her biri kaliteli bir şekilde üretilmektedir. Bu ayakkabı modellerimiz kış mevsimine özel olarak ve de yaz mevsimine özel olarak da üretimi gerçekleşmektedir. Kış mevsimi için üretimini yapmış olduğumuz iş güvenlik ayakkabı modellerimizin içleri yün ile kaplıdır. Bu sayede soğuk günlerde komple ayakta çalışmak zorunda kalan işçiler bu soğuktan etkilenmeyecekler. Avrupa standartlarına uygun olarak tasarladığımız bu ayakkabı modellerimiz uygun fiyatları ve insan güvenliği için gerekli özelliklere sahip olması da oldukça önemli bir özelliktir.

Hafif sanayi işlerinde giyilmek üzere üretimini gerçekleştirdiğimiz ayakkabı modellerimiz risk içermeyen ve özel bir güvenlik önlemi gerektirmeyen yerlerde çalışan işçiler için tercih edilebilir. Kullanımı oldukça uygun olan bu ayakkabı modelimiz aynı zamanda ergonomik bir yapıdadır. Hafif sanayi işlerine uygun olarak tasarladığımız Ema ayakkabı modelimizin iç kısmı terlemenizi önleyecek olan bir yapıda üretilmiştir. Aynı zamanda ilgili bu ürünümüz esnek bir yapıda olan malzemeden üretilmiştir. Ayağın rahat etmesini ve antibakteriyel oluşuma engel olan bu ayakkabı modelimiz buna uygun olarak üretilmektedir. Diğer bir ayakkabı modelimiz olan elektrikçilere özel olarak üretilen iş ayakkabı modellerimiz ise su ve elektrik geçirgenliği olmayan ürünlerdir. Aynı zamanda yalıtım açısında da yeterli düzeyde olması gerekiyor ki bu sayede çalışma alanında işçinin güvenliğini sağlayabilsin.

İş güvenlik ayakkabısı şeklinde üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm ayakkabılar siz değerli işçilerin güvenliklerini koruma amacı güdeyen bir üretim şemasından geçmektedir. Uygun fiyatının yanı sıra konforlu olması ve giyilen kıyafetlerle tasarım uyumunun yüksek olması da önemli bir özelliğidir. Ülkemizde bulunan önemli firmalar sanayi iş sahalarında bu ayakkabıları sitemiz bünyesinden alarak işçilerine Avrupa standartlarında bir güvenlik sağlıyor. 1991 yılından beri amacımız tüm dünya üzerinde işçilerin iş güvenliğini olumlu yönde arttırıcı tedbirleri geniş kitlelere yaymaktır.

Bu yazı yorumlara kapalı.