"Enter"a basıp içeriğe geçin

İş Hayatında Konfor İçin Ayakkabı Çeşitleri

İş Hayatında Konfor İçin Ayakkabı Çeşitleri

Ema markası olarak 1991 yılından beri İSO ve Avrupa standartlarına uygunluğu ile bilinmekte olan iş ayakkabısı çeşitlerini üretmekteyiz. Sitemiz bünyesine de girdiğiniz zaman detaylı bir şeklide rahatça görebileceğiniz bu ayakkabı modellerimiz her türlü sanayi ortamında çalışılan iş ile alakalı olarak üretilmektedir. İlgili bu iş sağlığını güvenlik amacı ile üretilen ayakkabılar sadece ülkemizde değil tüm dünya üzerinde oldukça önemli bir yere sahiptir. Yazlık ve kışlık çeşitleri ile karşınıza çıkan bu ürünlerimizde her mevsime uygun olarak işçilerimizin ayaklarını güvence altına alıyoruz. Sabahtan akşamın belirli bir saatine kadar ayakta çalışmakta olan işçilerin sağlıklarını güvence altına almak için büyük kurumsal firmalar bizim markamızı tercih etmektedirler.

Sitemiz bünyesine de giriş yaparak her türlü güvenlik amacı ile üretilen ayakkabı modellerimizi görebilirsiniz. Kışlık ayakkabı modellerimiz içinde yün bulunuyor ve bu sayede bir yandan yaptığınız işte bu ayakkabı sizin ayaklarınızı korurken bir yandan da kışın soğuklarından sizleri sıcak tutmaktadır. Yazlık iş güvenlik ayakkabısı modellerimiz ise buna göre tasarlanmış ve daha ferah bir iç dizaynı vardır. Elektrikçilere özel olarak ürettiğimiz elektrikçi ayakkabılarında da yalıtım konusunda dikkat ediyoruz ve üretim sistemimizi ona göre tasarlıyoruz. Her ayakkabı modelimizin üretimini farklı bir şekilde gerçekleştirerek ortaya kaliteli ve yapılan işe uygun bir model ortaya çıkarıyoruz.

Ema markası olarak üretimini gerçekleştirdiğimiz tüm iş güvenlik ayakkabı modellerimiz su ve elektrikten dolayı etkilenmiyor. Bu sayede iş sahası içinde çalışırken bastığınız yere bakmak zorunda değilsiniz. Çünkü ema markası sizlerin ayaklarını bu kapsamda son derece kaliteli bir şekilde koruyor. Giyilecek olan kıyafetlere uygun olarak da tasarlanan ayakkabı modellerimizde genel olarak siyah ve lacivert renklerin, tercih etmekteyiz. Ema ayakkabı modellerimizi sitemizde bizi ziyaret ederek de görebilirsiniz. Bu sayede üretimini gerçekleştirdiğimiz hafif işler için uygun ayakkabı çeşitlerimizin yazlık ve kışlık modellerdeki iş ayakkabı çeşitlerimizin kompozit burun yapılı iş ayakkabı çeşitlerimizin ve elektrikçiler için özel olarak üretilen iş ayakkabı çeşitlerimizin tüm özelliklerini de kolay bir şekilde öğrenebilirsiniz.

Bu yazı yorumlara kapalı.