"Enter"a basıp içeriğe geçin

İş Hayatında Ayaklarınızın Güvenliği İçin Tercihler

İş Hayatında Ayaklarınızın Güvenliği İçin Tercihler

Ema ayakkabı markası olarak 1991 yılında çıkmış olduğumuz bu yolculukta şu an için hem ülkemizde hem de tüm dünya üzerindeki sanayi alanında ve türev çalışma sahalarında bulunan firmaların ve fabrikaların iş güvenliklerini arttırmak amacı ile ayakkabı üretiyoruz. Üretmiş olduğumuz ayakkabı modellerimize baktığımızda bir yandan Avrupa standartlarına uygun olmasının yanı sıra bir yandan da çeşitli sahip olduğu İSO standart belgeleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Gerekli olan tüm kaliteli standartları yerine getirerek bu ürünleri üretmekteyiz. Çeşit konusunda da tam 5 farklı modelde ayakkabı seçeneği vardır. Yaz mevsimine özel olan iş güvenlik ayakkabı modeli kış mevsimine özel olan iş güvenlik ayakkabı modeli elektrikçilere özel olarak üretilen ayakkabı modeli hafif iş alanlarında çalışan personellere özel olarak üretilen ayakkabı modelleri ve kompozit burun yapılı iş ayakkabı modeli olmak üzere toplamda 5 özel çeşit vardır. Sitemiz içine girdiğiniz zaman direkt olarak tüm iş ayakkabısı çeşitleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Her bir ayakkabı modeli kendine özgü özelliklere göre üretiliyor. Buradaki amaç yapılan iş sırasında işçinin güvenliğini üst düzeyde koruyabilmektedir. Bir elektrikçi için su ve elektrik geçirgenliği konusunda titiz bir çalışma yapılması gerekirken hafif sanayi alanlarında ise daha çok kolay hareket edilebilme özelliği üzerinde durulmalıdır. Aynı zamanda kış mevsiminde üretimini yaptığımız ayakkabı çeşitlerimizin yaz mevsimindekilere göre en büyük farkı da içinde yün malzemesi bulunmasıdır. Bu özelliği sayesinde hem güvenlik konusunda gerekli önlem alınıyor hem de kışın soğuğundan işçi korunuş oluyor. Ancak tam tersi durumda yaz mevsimine özel olarak üretilen ayakkabılarda ise kolay hareket edilmesini sağlayan ve ferah yapılı ayakta koku bırakmayan iş güvenlik ayakkabısı tasarımı yapılıyor.

Sitemize giriş yaparak tüm bu ayakkabı modellerimiz hakkında bilgi sahibi olabiliyorsunuz. Kalite ve fiyat aralığı açısından piyasadaki en büyük imkanı sunan ayakkabılar ema markası tarafından üretiliyor. Kullanışlı yapısında olması ve üzerine giyilecek olan kıyafet ile de kolay bir şekilde uyum sağlayacak olması bu marka için önemli bir özelliktir.

Bu yazı yorumlara kapalı.